Koti > Tuotteet > Integroidut piirit (IC) > Muisti > 71V2556S166PFGI
71V2556S166PFGI
71V2556S166PFGI
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 71V2556S166PFGI luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 71V2556S166PFGI
Product parameter
Osa numero 71V2556S166PFGI Valmistaja IDT (Integrated Device Technology)
Kuvaus IC SRAM 4.5M PARALLEL 100TQFP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 14254 pcs Tietolomake 71V2556
Kategoria Integroidut piirit (IC) Kirjoita työkiertoaika - sana, sivu -
Jännite - Supply 3.135 V ~ 3.465 V teknologia SRAM - Synchronous ZBT
Toimittaja Device Package 100-TQFP (14x14) Sarja -
Pakkaus Tray Pakkaus / Case 100-LQFP
Muut nimet IDT71V2556S166PFGI
IDT71V2556S166PFGI-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C (TA)
Yksityiskohtainen kuvaus SRAM - Synchronous ZBT Memory IC 4.5Mb (128K x 36) Parallel 166MHz 3.5ns 100-TQFP (14x14) Kellotaajuus 166MHz