Koti > Tuotteet > Integroidut piirit (IC) > Muisti > 71V25761S166PFG
71V25761S166PFG
71V25761S166PFG
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 71V25761S166PFG luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 71V25761S166PFG
Product parameter
Osa numero 71V25761S166PFG Valmistaja IDT (Integrated Device Technology)
Kuvaus IC SRAM 4.5M PARALLEL 100TQFP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 21152 pcs Tietolomake IDT71V25761YS,SIDT Suffixes
Kategoria Integroidut piirit (IC) Kirjoita työkiertoaika - sana, sivu -
Jännite - Supply 3.135 V ~ 3.465 V teknologia SRAM - Synchronous
Toimittaja Device Package 100-TQFP (14x20) Sarja -
Pakkaus Tray Pakkaus / Case 100-LQFP
Muut nimet IDT71V25761S166PFG
IDT71V25761S166PFG-ND
Käyttölämpötila 0°C ~ 70°C (TA)
Yksityiskohtainen kuvaus SRAM - Synchronous Memory IC 4.5Mb (128K x 36) Parallel 166MHz 3.5ns 100-TQFP (14x20) Kellotaajuus 166MHz