Koti > Tuotteet > Integroidut piirit (IC) > Muisti > 71V3556S166PFG
71V3556S166PFG
71V3556S166PFG
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 71V3556S166PFG luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 71V3556S166PFG
Valmistaja IDT (Integrated Device Technology)
Kuvaus IC SRAM 4.5M PARALLEL 100TQFP
(Yhdysvaltain dollareina)
144 pcs
Product parameter
Osa numero 71V3556S166PFG Valmistaja IDT (Integrated Device Technology)
Kuvaus IC SRAM 4.5M PARALLEL 100TQFP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 18674 pcs Tietolomake IDT71V3556/58(S,SA,XS,XSA)
Kategoria Integroidut piirit (IC) Kirjoita työkiertoaika - sana, sivu -
Jännite - Supply 3.135 V ~ 3.465 V teknologia SRAM - Synchronous ZBT
Toimittaja Device Package 100-TQFP (14x14) Sarja -
Pakkaus Tray Pakkaus / Case 100-LQFP
Muut nimet IDT71V3556S166PFG
IDT71V3556S166PFG-ND
Käyttölämpötila 0°C ~ 70°C (TA)
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 3 (168 Hours)
muistin tyyppi Volatile muistin koko 4.5Mb (128K x 36)
Muistipiiri Parallel Muistimuoto SRAM
Valmistajan toimitusaika 10 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus SRAM - Synchronous ZBT Memory IC 4.5Mb (128K x 36) Parallel 166MHz 3.5ns 100-TQFP (14x14) Kellotaajuus 166MHz