Koti > Tuotteet > Integroidut piirit (IC) > Muisti > 71V3556SA166BGGI
71V3556SA166BGGI
71V3556SA166BGGI
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 71V3556SA166BGGI luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 71V3556SA166BGGI
Valmistaja IDT (Integrated Device Technology)
Kuvaus IC SRAM 4.5M PARALLEL 119PBGA
(Yhdysvaltain dollareina)
168 pcs
Product parameter
Osa numero 71V3556SA166BGGI Valmistaja IDT (Integrated Device Technology)
Kuvaus IC SRAM 4.5M PARALLEL 119PBGA Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 11895 pcs Tietolomake IDT71V3556/58(S,SA,XS,XSA)
Kategoria Integroidut piirit (IC) Kirjoita työkiertoaika - sana, sivu -
Jännite - Supply 3.135 V ~ 3.465 V teknologia SRAM - Synchronous ZBT
Toimittaja Device Package 119-PBGA (14x22) Sarja -
Pakkaus Tray Pakkaus / Case 119-BGA
Muut nimet IDT71V3556SA166BGGI
IDT71V3556SA166BGGI-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C (TA)
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 3 (168 Hours)
muistin tyyppi Volatile muistin koko 4.5Mb (128K x 36)
Muistipiiri Parallel Muistimuoto SRAM
Valmistajan toimitusaika 10 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus SRAM - Synchronous ZBT Memory IC 4.5Mb (128K x 36) Parallel 166MHz 3.5ns 119-PBGA (14x22) Kellotaajuus 166MHz