Koti > Tuotteet > Integroidut piirit (IC) > Muisti > 71V3578S150PFG
71V3578S150PFG
71V3578S150PFG
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 71V3578S150PFG luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 71V3578S150PFG
Valmistaja IDT (Integrated Device Technology)
Kuvaus IC SRAM 4.5M PARALLEL 100TQFP
(Yhdysvaltain dollareina)
144 pcs
Product parameter
Osa numero 71V3578S150PFG Valmistaja IDT (Integrated Device Technology)
Kuvaus IC SRAM 4.5M PARALLEL 100TQFP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 20667 pcs Tietolomake IDT71V3576/78(S,SA)
Kategoria Integroidut piirit (IC) Kirjoita työkiertoaika - sana, sivu -
Jännite - Supply 3.135 V ~ 3.465 V teknologia SRAM - Synchronous
Toimittaja Device Package 100-TQFP (14x14) Sarja -
Pakkaus Tray Pakkaus / Case 100-LQFP
Muut nimet IDT71V3578S150PFG
IDT71V3578S150PFG-ND
Käyttölämpötila 0°C ~ 70°C (TA)
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 3 (168 Hours)
muistin tyyppi Volatile muistin koko 4.5Mb (256K x 18)
Muistipiiri Parallel Muistimuoto SRAM
Valmistajan toimitusaika 10 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus SRAM - Synchronous Memory IC 4.5Mb (256K x 18) Parallel 150MHz 3.8ns 100-TQFP (14x14) Kellotaajuus 150MHz