Koti > Tuotteet > Integroidut piirit (IC) > Logiikka - FIFO: n muisti > 72401L10P
72401L10P
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 72401L10P luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 72401L10P
Valmistaja IDT (Integrated Device Technology)
Kuvaus IC FIFO PAR 64X4 10NS 16-DIP
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 4249 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero 72401L10P Valmistaja IDT (Integrated Device Technology)
Kuvaus IC FIFO PAR 64X4 10NS 16-DIP Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 4249 pcs Tietolomake IDT72401/03IDT Suffixes
Kategoria Integroidut piirit (IC) Jännite - Supply 4.5V ~ 5.5V
Toimittaja Device Package 16-PDIP Sarja 7200
uusintalähetyksien Capability No Ohjelmoitava Liput Support No
Pakkaus Tray Pakkaus / Case 16-DIP (0.300", 7.62mm)
Muut nimet IDT72401L10P
IDT72401L10P-ND
Käyttölämpötila 0°C ~ 70°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 3 (168 Hours)
muistin koko 256 (64 x 4) Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
toiminto Asynchronous FWFT Support No
expansion Depth, Width Datanopeus 10MHz
Nykyinen - Supply (Max) 35mA Linja Suunnattu Uni-Directional