Koti > Tuotteet > Integroidut piirit (IC) > Logiikka - FIFO: n muisti > 72V201L15PFGI8
72V201L15PFGI8
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 72V201L15PFGI8 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 72V201L15PFGI8
Valmistaja IDT (Integrated Device Technology)
Kuvaus IC FIFO SYNC 256X9 15NS 32-TQFP
(Yhdysvaltain dollareina)
2000 pcs
Product parameter
Osa numero 72V201L15PFGI8 Valmistaja IDT (Integrated Device Technology)
Kuvaus IC FIFO SYNC 256X9 15NS 32-TQFP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 11816 pcs Tietolomake IDT72V2x1
Kategoria Integroidut piirit (IC) Jännite - Supply 3V ~ 3.6V
Toimittaja Device Package 32-TQFP (7x7) Sarja 72V
uusintalähetyksien Capability No Ohjelmoitava Liput Support Yes
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 32-LQFP
Muut nimet IDT72V201L15PFGI8
IDT72V201L15PFGI8-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 3 (168 Hours)
muistin koko 2.25K (256 x 9) Valmistajan toimitusaika 10 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant toiminto Synchronous
FWFT Support No expansion Depth, Width
Datanopeus 66.7MHz Nykyinen - Supply (Max) 20mA