Koti > Tuotteet > Integroidut piirit (IC) > Logiikka - FIFO: n muisti > 72V2113L10PFI
72V2113L10PFI
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 72V2113L10PFI luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 72V2113L10PFI
Valmistaja IDT (Integrated Device Technology)
Kuvaus IC FIFO SUPERSYNCII 10NS 80TQFP
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 5887 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero 72V2113L10PFI Valmistaja IDT (Integrated Device Technology)
Kuvaus IC FIFO SUPERSYNCII 10NS 80TQFP Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 5887 pcs Tietolomake IDT Suffixes72V2103, 72V2113
Kategoria Integroidut piirit (IC) Jännite - Supply 3.15V ~ 3.45V
Toimittaja Device Package 80-TQFP (14x14) Sarja 72V
uusintalähetyksien Capability Yes Ohjelmoitava Liput Support Yes
Pakkaus Tray Pakkaus / Case 80-LQFP
Muut nimet 800-2146
IDT72V2113L10PFI
IDT72V2113L10PFI-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 3 (168 Hours)
muistin koko 4.5M (256K x 18)(512K x 9) Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
toiminto Synchronous FWFT Support Yes
expansion Depth, Width Datanopeus 100MHz
Nykyinen - Supply (Max) 35mA Linja Suunnattu Uni-Directional