Koti > Tuotteet > Integroidut piirit (IC) > Logiikka - FIFO: n muisti > 72V215L15TFGI
72V215L15TFGI
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 72V215L15TFGI luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 72V215L15TFGI
Valmistaja IDT (Integrated Device Technology)
Kuvaus IC FIFO SYNC 512X18 15NS 64STQFP
(Yhdysvaltain dollareina)
80 pcs
Product parameter
Osa numero 72V215L15TFGI Valmistaja IDT (Integrated Device Technology)
Kuvaus IC FIFO SYNC 512X18 15NS 64STQFP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5543 pcs Tietolomake IDT72V205,15,25,35,45
Kategoria Integroidut piirit (IC) Jännite - Supply 3V ~ 3.6V
Toimittaja Device Package 64-STQFP (10x10) Sarja 72V
uusintalähetyksien Capability No Ohjelmoitava Liput Support Yes
Pakkaus Tray Pakkaus / Case 64-LQFP
Muut nimet IDT72V215L15TFGI
IDT72V215L15TFGI-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 3 (168 Hours)
muistin koko 9K (512 x 18) Valmistajan toimitusaika 10 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant toiminto Synchronous
FWFT Support Yes expansion Depth, Width
Datanopeus 66.7MHz Nykyinen - Supply (Max) 30mA