Koti > Tuotteet > Integroidut piirit (IC) > Logiikka - FIFO: n muisti > 72V231L10J8
72V231L10J8
72V231L10J8
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 72V231L10J8 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 72V231L10J8
Valmistaja IDT (Integrated Device Technology)
Kuvaus IC FIFO SYNC 2048X9 10NS 32-PLCC
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 4401 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero 72V231L10J8 Valmistaja IDT (Integrated Device Technology)
Kuvaus IC FIFO SYNC 2048X9 10NS 32-PLCC Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 4401 pcs Tietolomake IDT72V2x1IDT Suffixes
Kategoria Integroidut piirit (IC) Jännite - Supply 3V ~ 3.6V
Toimittaja Device Package 32-PLCC (14x11.46) Sarja 72V
uusintalähetyksien Capability No Ohjelmoitava Liput Support Yes
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 32-LCC (J-Lead)
Muut nimet IDT72V231L10J8
IDT72V231L10J8-ND
Käyttölämpötila 0°C ~ 70°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
muistin koko 18K (2K x 9) Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
toiminto Synchronous FWFT Support No
expansion Depth, Width Datanopeus 100MHz
Nykyinen - Supply (Max) 20mA Linja Suunnattu Uni-Directional