Koti > Tuotteet > Integroidut piirit (IC) > Logiikka - FIFO: n muisti > 72V253L7-5BC
72V253L7-5BC
72V253L7-5BC
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 72V253L7-5BC luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 72V253L7-5BC
Valmistaja IDT (Integrated Device Technology)
Kuvaus IC FIFO 4096X18 7-5NS 100BGA
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 3090 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs
Product parameter
Osa numero 72V253L7-5BC Valmistaja IDT (Integrated Device Technology)
Kuvaus IC FIFO 4096X18 7-5NS 100BGA Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 3090 pcs Tietolomake IDT72V2x3IDT Suffixes
Kategoria Integroidut piirit (IC) Jännite - Supply 3.15V ~ 3.45V
Toimittaja Device Package 100-CABGA (11x11) Sarja 72V
uusintalähetyksien Capability Yes Ohjelmoitava Liput Support Yes
Pakkaus Tray Pakkaus / Case 100-LBGA
Muut nimet 800-2335
IDT72V253L7-5BC
IDT72V253L7-5BC-ND
IDT72V253L75BC
Käyttölämpötila 0°C ~ 70°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 3 (168 Hours)
muistin koko 72K (4K x 18)(8K x 9) Valmistajan toimitusaika 10 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant toiminto Synchronous
FWFT Support Yes expansion Depth, Width
Datanopeus 133.3MHz Nykyinen - Supply (Max) 35mA