Koti > Tuotteet > Integroidut piirit (IC) > Logiikka - FIFO: n muisti > 72V255LA15PFGI
72V255LA15PFGI
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 72V255LA15PFGI luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 72V255LA15PFGI
Valmistaja IDT (Integrated Device Technology)
Kuvaus IC FIFO SS 8192X18 15NS 64TQFP
(Yhdysvaltain dollareina)
90 pcs
Product parameter
Osa numero 72V255LA15PFGI Valmistaja IDT (Integrated Device Technology)
Kuvaus IC FIFO SS 8192X18 15NS 64TQFP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 2373 pcs Tietolomake IDT72V255LA,265LA
Kategoria Integroidut piirit (IC) Jännite - Supply 3V ~ 3.6V
Toimittaja Device Package 64-TQFP (14x14) Sarja 72V
uusintalähetyksien Capability Yes Ohjelmoitava Liput Support Yes
Pakkaus Tray Pakkaus / Case 64-LQFP
Muut nimet IDT72V255LA15PFGI
IDT72V255LA15PFGI-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 3 (168 Hours)
muistin koko 144K (8K x 18) Valmistajan toimitusaika 10 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant toiminto Synchronous
FWFT Support Yes expansion Depth, Width
Datanopeus 66.7MHz Nykyinen - Supply (Max) 55mA