Koti > Tuotteet > Integroidut piirit (IC) > Logiikka - FIFO: n muisti > 72V261LA10TFG8
72V261LA10TFG8
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 72V261LA10TFG8 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 72V261LA10TFG8
Valmistaja IDT (Integrated Device Technology)
Kuvaus IC FIFO SS 8192X18 10NS 64QFP
(Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
Product parameter
Osa numero 72V261LA10TFG8 Valmistaja IDT (Integrated Device Technology)
Kuvaus IC FIFO SS 8192X18 10NS 64QFP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 3102 pcs Tietolomake IDT72V261LA,271LA
Kategoria Integroidut piirit (IC) Jännite - Supply 3V ~ 3.6V
Toimittaja Device Package 64-TQFP (10x10) Sarja 72V
uusintalähetyksien Capability Yes Ohjelmoitava Liput Support Yes
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 64-LQFP
Muut nimet IDT72V261LA10TFG8
IDT72V261LA10TFG8-ND
Käyttölämpötila 0°C ~ 70°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 3 (168 Hours)
muistin koko 144K (16K x 9) Valmistajan toimitusaika 10 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant toiminto Synchronous
FWFT Support Yes expansion Depth, Width
Datanopeus 100MHz Nykyinen - Supply (Max) 55mA