Koti > Tuotteet > Integroidut piirit (IC) > Logiikka - FIFO: n muisti > 72V271LA15TF8
72V271LA15TF8
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 72V271LA15TF8 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 72V271LA15TF8
Valmistaja IDT (Integrated Device Technology)
Kuvaus IC FIFO SS 16384X18 15NS 64QFP
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 4723 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero 72V271LA15TF8 Valmistaja IDT (Integrated Device Technology)
Kuvaus IC FIFO SS 16384X18 15NS 64QFP Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Kategoria Integroidut piirit (IC) Jännite - Supply 3V ~ 3.6V
Toimittaja Device Package 64-TQFP (10x10) Sarja 72V
uusintalähetyksien Capability Yes Ohjelmoitava Liput Support Yes
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 64-LQFP
Muut nimet IDT72V271LA15TF8
IDT72V271LA15TF8-ND
Käyttölämpötila 0°C ~ 70°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 3 (168 Hours)
muistin koko 288K (32K x 9) Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
toiminto Synchronous FWFT Support Yes
expansion Depth, Width Datanopeus 66.7MHz
Nykyinen - Supply (Max) 55mA Linja Suunnattu Uni-Directional