Koti > Tuotteet > Integroidut piirit (IC) > Logiikka - FIFO: n muisti > 72V3650L6BB
72V3650L6BB
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 72V3650L6BB luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 72V3650L6BB
Valmistaja IDT (Integrated Device Technology)
Kuvaus IC FIFO SS 2048X36 6NS 144-BGA
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 2381 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
20 pcs
Product parameter
Osa numero 72V3650L6BB Valmistaja IDT (Integrated Device Technology)
Kuvaus IC FIFO SS 2048X36 6NS 144-BGA Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 2381 pcs Tietolomake 72V36x0IDT Suffixes
Kategoria Integroidut piirit (IC) Jännite - Supply 3.15V ~ 3.45V
Toimittaja Device Package 144-PBGA (13x13) Sarja 72V
uusintalähetyksien Capability Yes Ohjelmoitava Liput Support Yes
Pakkaus Tray Pakkaus / Case 144-BGA
Muut nimet IDT72V3650L6BB
IDT72V3650L6BB-ND
Käyttölämpötila 0°C ~ 70°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 3 (168 Hours)
muistin koko 72K (2K x 36) Valmistajan toimitusaika 10 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant toiminto Synchronous
FWFT Support Yes expansion Depth, Width
Datanopeus 166MHz Nykyinen - Supply (Max) 40mA