72V70800TFG8
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 72V70800TFG8 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 72V70800TFG8
Valmistaja IDT (Integrated Device Technology)
Kuvaus IC DGTL SW 512X512 3.3V 64-STQFP
(Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
Product parameter
Osa numero 72V70800TFG8 Valmistaja IDT (Integrated Device Technology)
Kuvaus IC DGTL SW 512X512 3.3V 64-STQFP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 11150 pcs Tietolomake IDT SuffixesIDT72V70800
Kategoria Integroidut piirit (IC) Voltage Supply Source Single Supply
Jännite - Supply 3 V ~ 3.6 V Tyyppi Multiplexer
Toimittaja Device Package 64-TQFP (10x10) Sarja 72V
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 64-LQFP
Muut nimet IDT72V70800TFG8
IDT72V70800TFG8-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C