Koti > Tuotteet > Integroidut piirit (IC) > Logiikka - FIFO: n muisti > 72V831L15TF
72V831L15TF
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 72V831L15TF luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 72V831L15TF
Valmistaja IDT (Integrated Device Technology)
Kuvaus IC SYNC FIFO 2048X9 15NS 64QFP
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 4693 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero 72V831L15TF Valmistaja IDT (Integrated Device Technology)
Kuvaus IC SYNC FIFO 2048X9 15NS 64QFP Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 4693 pcs Tietolomake IDT72V8x1
Kategoria Integroidut piirit (IC) Jännite - Supply 3V ~ 3.6V
Toimittaja Device Package 64-TQFP (10x10) Sarja 72V
uusintalähetyksien Capability No Ohjelmoitava Liput Support Yes
Pakkaus Tray Pakkaus / Case 64-LQFP
Muut nimet IDT72V831L15TF
IDT72V831L15TF-ND
Käyttölämpötila 0°C ~ 70°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 3 (168 Hours)
muistin koko 36K (2K x 9 x 2) Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
toiminto Synchronous FWFT Support No
expansion Depth, Width Datanopeus 66.7MHz
Nykyinen - Supply (Max) 40mA Linja Suunnattu Bi-Directional