Koti > Tuotteet > Integroidut piirit (IC) > Logiikka - FIFO: n muisti > 72V85L15PAG
72V85L15PAG
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 72V85L15PAG luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 72V85L15PAG
Valmistaja IDT (Integrated Device Technology)
Kuvaus IC FIFO ASYNCH 4096X18 56TSSOP
(Yhdysvaltain dollareina)
34 pcs
Product parameter
Osa numero 72V85L15PAG Valmistaja IDT (Integrated Device Technology)
Kuvaus IC FIFO ASYNCH 4096X18 56TSSOP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 3293 pcs Tietolomake IDT72V81-85IDT Suffixes
Kategoria Integroidut piirit (IC) Jännite - Supply 3V ~ 3.6V
Toimittaja Device Package 56-TSSOP Sarja 72V
uusintalähetyksien Capability Yes Ohjelmoitava Liput Support No
Pakkaus Tube Pakkaus / Case 56-TFSOP (0.240", 6.10mm Width)
Muut nimet IDT72V85L15PAG
IDT72V85L15PAG-ND
Käyttölämpötila 0°C ~ 70°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
muistin koko 144K (8K x 9 x 2) Valmistajan toimitusaika 10 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant toiminto Asynchronous
FWFT Support No expansion Depth, Width
Datanopeus 40MHz Nykyinen - Supply (Max) 100mA