844031BGI-01
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 844031BGI-01 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 844031BGI-01
Valmistaja IDT (Integrated Device Technology)
Kuvaus IC CLK GEN ETHERNET 8TSSOP
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 5279 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero 844031BGI-01 Valmistaja IDT (Integrated Device Technology)
Kuvaus IC CLK GEN ETHERNET 8TSSOP Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 5279 pcs Tietolomake ICS844031I-01
Kategoria Integroidut piirit (IC) Jännite - Supply 2.375 V ~ 3.465 V
Tyyppi Clock Generator Toimittaja Device Package 8-TSSOP
Sarja FemtoClock® Ratio - Input: Tuotos 1:1
Pakkaus Tube Pakkaus / Case 8-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
PLL Yes ulostulo LVDS
Muut nimet ICS844031BGI-01
ICS844031BGI-01-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Lukumäärä Circuits 1 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
panos Crystal Taajuus - Max 340MHz