844N255AKILF
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 844N255AKILF luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 844N255AKILF
Valmistaja IDT (Integrated Device Technology)
Kuvaus IC SYNTHESIZER LVPECL 48VFQFN
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs25 pcs100 pcs
260 pcs520 pcs1040 pcs
Product parameter
Osa numero 844N255AKILF Valmistaja IDT (Integrated Device Technology)
Kuvaus IC SYNTHESIZER LVPECL 48VFQFN Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 12459 pcs Tietolomake ICS844N255AKILF(T)
Kategoria Integroidut piirit (IC) Jännite - Supply 2.375 V ~ 2.625 V
Toimittaja Device Package 48-QFN (7x7) Sarja FemtoClock® NG
Ratio - Input: Tuotos 2:6 Pakkaus Tray
Pakkaus / Case 48-VFQFN Exposed Pad PLL Yes
ulostulo LVDS Muut nimet 800-3242
844N255AKILF-ND
ICS844N255AKILF
ICS844N255AKILF-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Lukumäärä Circuits 1
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 3 (168 Hours)
Valmistajan toimitusaika 12 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
panos LVCMOS, LVTTL, Crystal Taajuus - Max 156.25MHz
Jakaja / Kerroin Yes/No Differential - Input: Tuotos No/Yes
Liittyvät tuotteet
844S0258BK-07LFT Image
844A Image
  • Osa#:844A