Koti > Tuotteet > Integroidut piirit (IC) > Muisti > IDT70P3537S233RM
IDT70P3537S233RM
IDT70P3537S233RM
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta IDT70P3537S233RM luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero IDT70P3537S233RM
Valmistaja IDT (Integrated Device Technology)
Kuvaus IC SRAM 18M PARALLEL 576FCBGA
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 5195 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero IDT70P3537S233RM Valmistaja IDT (Integrated Device Technology)
Kuvaus IC SRAM 18M PARALLEL 576FCBGA Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 5195 pcs Tietolomake IDT70P3537/3517
Kategoria Integroidut piirit (IC) Kirjoita työkiertoaika - sana, sivu -
Jännite - Supply 1.7 V ~ 1.9 V teknologia SRAM - Dual Port, Synchronous QDR II
Toimittaja Device Package 576-FCBGA (25x25) Sarja -
Pakkaus Tray Pakkaus / Case 576-BBGA, FCBGA
Muut nimet 70P3537S233RM Käyttölämpötila 0°C ~ 70°C (TA)
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 4 (72 Hours)
muistin tyyppi Volatile muistin koko 18Mb (512K x 36)
Muistipiiri Parallel Muistimuoto SRAM
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Yksityiskohtainen kuvaus SRAM - Dual Port, Synchronous QDR II Memory IC 18Mb (512K x 36) Parallel 233MHz 7.2ns 576-FCBGA (25x25)
Kellotaajuus 233MHz Perusosan osanumero IDT70P3537