Koti > Tuotteet > Integroidut piirit (IC) > Muisti > IDT71T75802S166PF
IDT71T75802S166PF
IDT71T75802S166PF
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta IDT71T75802S166PF luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero IDT71T75802S166PF
Valmistaja IDT (Integrated Device Technology)
Kuvaus IC SRAM 18M PARALLEL 100TQFP
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 4284 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero IDT71T75802S166PF Valmistaja IDT (Integrated Device Technology)
Kuvaus IC SRAM 18M PARALLEL 100TQFP Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 4284 pcs Tietolomake IDT71T75602/802
Kategoria Integroidut piirit (IC) Kirjoita työkiertoaika - sana, sivu -
Jännite - Supply 2.375 V ~ 2.625 V teknologia SRAM - Synchronous ZBT
Toimittaja Device Package 100-TQFP (14x14) Sarja -
Pakkaus Tray Pakkaus / Case 100-LQFP
Muut nimet 71T75802S166PF Käyttölämpötila 0°C ~ 70°C (TA)
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 3 (168 Hours)
muistin tyyppi Volatile muistin koko 18Mb (1M x 18)
Muistipiiri Parallel Muistimuoto SRAM
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Yksityiskohtainen kuvaus SRAM - Synchronous ZBT Memory IC 18Mb (1M x 18) Parallel 166MHz 3.5ns 100-TQFP (14x14)
Kellotaajuus 166MHz Perusosan osanumero IDT71T75