Koti > Tuotteet > Integroidut piirit (IC) > Muisti > IDT71V65802S100PFG
IDT71V65802S100PFG
IDT71V65802S100PFG
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta IDT71V65802S100PFG luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero IDT71V65802S100PFG
Valmistaja IDT (Integrated Device Technology)
Kuvaus IC SRAM 9M PARALLEL 100TQFP
Product parameter
Osa numero IDT71V65802S100PFG Valmistaja IDT (Integrated Device Technology)
Kuvaus IC SRAM 9M PARALLEL 100TQFP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Kategoria Integroidut piirit (IC) Kirjoita työkiertoaika - sana, sivu -
Jännite - Supply 3.135 V ~ 3.465 V teknologia SRAM - Synchronous ZBT
Toimittaja Device Package 100-TQFP (14x14) Sarja -
Pakkaus Tray Pakkaus / Case 100-LQFP
Muut nimet 71V65802S100PFG Käyttölämpötila 0°C ~ 70°C (TA)
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 3 (168 Hours)
muistin tyyppi Volatile muistin koko 9Mb (512K x 18)
Muistipiiri Parallel Muistimuoto SRAM
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Yksityiskohtainen kuvaus SRAM - Synchronous ZBT Memory IC 9Mb (512K x 18) Parallel 100MHz 5ns 100-TQFP (14x14)
Kellotaajuus 100MHz Perusosan osanumero IDT71V65802