Koti > Tuotteet > Integroidut piirit (IC) > Logiikka - FIFO: n muisti > IDT72413L45P
IDT72413L45P
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta IDT72413L45P luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero IDT72413L45P
Valmistaja IDT (Integrated Device Technology)
Kuvaus IC FIFO PAR W/FLAGS 32KB 20DIP
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 6013 pcs
vertailuhinta
Product parameter
Osa numero IDT72413L45P Valmistaja IDT (Integrated Device Technology)
Kuvaus IC FIFO PAR W/FLAGS 32KB 20DIP Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 6013 pcs Tietolomake IDT72413IDT Suffixes
Kategoria Integroidut piirit (IC) Jännite - Supply 4.5V ~ 5.5V
Toimittaja Device Package 20-PDIP Sarja 7200
uusintalähetyksien Capability No Ohjelmoitava Liput Support No
Pakkaus Tray Pakkaus / Case 20-DIP (0.300", 7.62mm)
Muut nimet 72413L45P Käyttölämpötila 0°C ~ 70°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 3 (168 Hours)
muistin koko 320 (64 x 5) Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
toiminto Asynchronous FWFT Support No
expansion Depth, Width Datanopeus 45MHz
Nykyinen - Supply (Max) 60mA Linja Suunnattu Uni-Directional