MK2049-34SAILF
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta MK2049-34SAILF luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero MK2049-34SAILF
Valmistaja IDT (Integrated Device Technology)
Kuvaus IC VCXO PLL CLK SYNTH 20-SOIC
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero MK2049-34SAILF Valmistaja IDT (Integrated Device Technology)
Kuvaus IC VCXO PLL CLK SYNTH 20-SOIC Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5848 pcs Tietolomake MK2049-34SA
Kategoria Integroidut piirit (IC) Jännite - Supply 3.15 V ~ 3.45 V
Tyyppi PLL Clock Synthesizer Toimittaja Device Package 20-SOIC
Sarja - Ratio - Input: Tuotos 1:3
Pakkaus Tube Pakkaus / Case 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
PLL Yes ulostulo Clock
Muut nimet 800-2260
MK2049-34SAILF-ND
MK204934SAILF
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Lukumäärä Circuits 1 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
panos Clock Taajuus - Max 77.76MHz
Jakaja / Kerroin Yes/Yes Differential - Input: Tuotos No/No
Perusosan osanumero MK2049-34
Liittyvät tuotteet
  • Osa#:MK2002FE-R52
  • valmistajat:Ohmite
  • Kuvaus:RES 20K OHM 1/4W 1% AXIAL
  • Varastossa:3544144
  • Osa#:MK2003FE-R52
  • valmistajat:Ohmite
  • Kuvaus:RES 200K OHM 1/4W 1% AXIAL