Koti > Tuotteet > Kiteet, Oskillaattorit, Resonaattorit > oskillaattorit > XLH53V050.000000I
XLH53V050.000000I
XLH53V050.000000I
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta XLH53V050.000000I luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero XLH53V050.000000I
Valmistaja IDT (Integrated Device Technology)
Kuvaus OSC VCXO 50.000MHZ HCMOS SMD
(Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs
Product parameter
Osa numero XLH53V050.000000I Valmistaja IDT (Integrated Device Technology)
Kuvaus OSC VCXO 50.000MHZ HCMOS SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 50469 pcs Tietolomake XL,U,A,B Family BriefFVXO-HC53 Series
Kategoria Kiteet, Oskillaattorit, Resonaattorit Jännite - Supply 3.3V
Tyyppi VCXO Koko / Dimension 0.203" L x 0.132" W (5.15mm x 3.35mm)