Koti > Tuotteet > Kiteet, Oskillaattorit, Resonaattorit > oskillaattorit > XLH53V090.000000X
XLH53V090.000000X
XLH53V090.000000X
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta XLH53V090.000000X luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero XLH53V090.000000X
Valmistaja IDT (Integrated Device Technology)
Kuvaus OSC VCXO 90.000MHZ HCMOS SMD
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero XLH53V090.000000X Valmistaja IDT (Integrated Device Technology)
Kuvaus OSC VCXO 90.000MHZ HCMOS SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5004 pcs Tietolomake XL,U,A,B Family BriefFVXO-HC53 Series
Kategoria Kiteet, Oskillaattorit, Resonaattorit Jännite - Supply 3.3V
Tyyppi VCXO Koko / Dimension 0.203" L x 0.132" W (5.15mm x 3.35mm)