Koti > Tuotteet > Kiteet, Oskillaattorit, Resonaattorit > oskillaattorit > XLH73V025.000000I
XLH73V025.000000I
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta XLH73V025.000000I luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero XLH73V025.000000I
Valmistaja IDT (Integrated Device Technology)
Kuvaus OSC VCXO 25.000MHZ HCMOS SMD
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs50 pcs
Product parameter
Osa numero XLH73V025.000000I Valmistaja IDT (Integrated Device Technology)
Kuvaus OSC VCXO 25.000MHZ HCMOS SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 54121 pcs Tietolomake XL DatasheetXL,U,A,B Family Brief
Kategoria Kiteet, Oskillaattorit, Resonaattorit Jännite - Supply 3.3V
Tyyppi VCXO Koko / Dimension 0.295" L x 0.205" W (7.50mm x 5.20mm)