Koti > Tuotteet > Kiteet, Oskillaattorit, Resonaattorit > oskillaattorit > XLH73V060.000000X
XLH73V060.000000X
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta XLH73V060.000000X luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero XLH73V060.000000X
Valmistaja IDT (Integrated Device Technology)
Kuvaus OSC VCXO 60.000MHZ HCMOS SMD
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs50 pcs100 pcs
Product parameter
Osa numero XLH73V060.000000X Valmistaja IDT (Integrated Device Technology)
Kuvaus OSC VCXO 60.000MHZ HCMOS SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 56009 pcs Tietolomake XL DatasheetXL,U,A,B Family Brief
Kategoria Kiteet, Oskillaattorit, Resonaattorit Jännite - Supply 3.3V
Tyyppi VCXO Koko / Dimension 0.295" L x 0.205" W (7.50mm x 5.20mm)
Sarja XPRESSO™ FVXO-HC73 Arvioinnit -
Pakkaus Strip Pakkaus / Case 6-SMD, No Lead
ulostulo HCMOS Muut nimet FVXO-HC73B-60
Käyttölämpötila -20°C ~ 70°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 4 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.055" (1.40mm)
toiminto Enable/Disable taajuus vakaus -
Taajuus 60MHz Yksityiskohtainen kuvaus 60MHz VCXO HCMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Nykyinen - Supply (Max) 47mA Nykyinen - Supply (Poista) (max) -
Base Resonaattori Crystal Absolute Pull Range (APR) ±50ppm