Koti > Tuotteet > Kiteet, Oskillaattorit, Resonaattorit > oskillaattorit > XLH73V150.000000I
XLH73V150.000000I
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta XLH73V150.000000I luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero XLH73V150.000000I
Valmistaja IDT (Integrated Device Technology)
Kuvaus OSC VCXO 150.000MHZ HCMOS SMD
(Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs
Product parameter
Osa numero XLH73V150.000000I Valmistaja IDT (Integrated Device Technology)
Kuvaus OSC VCXO 150.000MHZ HCMOS SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 53842 pcs Tietolomake XL DatasheetXL,U,A,B Family Brief
Kategoria Kiteet, Oskillaattorit, Resonaattorit Jännite - Supply 3.3V
Tyyppi VCXO Koko / Dimension 0.295" L x 0.205" W (7.50mm x 5.20mm)