Koti > Tuotteet > vastukset > Chip Resistor - Pinta-asennus > OARS1R020FLF
OARS1R020FLF
OARS1R020FLF
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta OARS1R020FLF luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero OARS1R020FLF
Valmistaja TT Electronics/IRC
Kuvaus RES SMD 0.02 OHM 1% 2W STRIP
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero OARS1R020FLF Valmistaja TT Electronics/IRC
Kuvaus RES SMD 0.02 OHM 1% 2W STRIP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4994 pcs Tietolomake OARS9(Z,-YP) Series
Kategoria vastukset Voltage Rating - AC -
Jännite - Working 2W Jännite - Breakdown Strip
Paksuus (Max) ±40ppm/°C Koko / Dimension 0.440" L x 0.125" W (11.18mm x 3.18mm)
Sarja OARS RoHS-tila Tape & Reel (TR)
Polarisaatio Strip, C Bend Muut nimet 989-1005-2
OARS-1-R020FLF
Käyttölämpötila -55°C ~ 160°C Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan osanumero OARS1R020FLF Korkeus - Istuva (Max) 0.150" (3.81mm)
ominaisuudet Automotive AEC-Q200, Current Sense, Flame Proof, Safety FIFO: n 2
Laajennettu kuvaus 0.02 Ohm ±1% 2W Chip Resistor Strip, C Bend Automotive AEC-Q200, Current Sense, Flame Proof, Safety Metal Element ESR (Equivalent Series Resistance) ±1%
Kuvaus RES SMD 0.02 OHM 1% 2W STRIP Päällystys, Kotelomalli Metal Element