Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Filmikondensaattorit > 474MPW400K
474MPW400K
474MPW400K
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 474MPW400K luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 474MPW400K
Valmistaja Illinois Capacitor
Kuvaus CAP FILM 0.47UF 10% 400VDC AXIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Osa numero 474MPW400K Valmistaja Illinois Capacitor
Kuvaus CAP FILM 0.47UF 10% 400VDC AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 102447 pcs Tietolomake MPW Series Datasheet
Kategoria kondensaattorit Voltage Rating - DC 400V
Voltage Rating - AC 220V Toleranssi ±10%
päättyminen PC Pins Koko / Dimension 0.551" Dia x 1.142" L (14.00mm x 29.00mm)
Sarja MPW Arvioinnit -
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Axial
Muut nimet 1572-1454
474MPW400K-ND
Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 22 Weeks Lead Spacing -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) -
ominaisuudet Low ESR ESR (Equivalent Series Resistance) 376 mOhms
Dielectric Material Polypropylene (PP), Metallized Yksityiskohtainen kuvaus 0.47µF Film Capacitor 220V 400V Polypropylene (PP), Metallized Axial
kapasitanssi 0.47µF Sovellukset DC Link, DC Filtering