Koti > Tuotteet > optoelektroniikka > Näyttömoduulit - LED-merkki ja numeerinen > INND-SS30WCG
INND-SS30WCG
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta INND-SS30WCG luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero INND-SS30WCG
(Yhdysvaltain dollareina)
5000 pcs
Product parameter
Osa numero INND-SS30WCG Valmistaja Inolux
Kuvaus 7-SEG. DISPLAY / SMD / SINGLE DI Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 60894 pcs Tietolomake INND-SS30 Series
Kategoria optoelektroniikka Aallonpituus - Peak -
Jännite - eteenpäin (Vf) (tyyppi) 3.2V Koko / Dimension 0.472" H x 0.287" W x 0.124" D (12.00mm x 7.30mm x 3.15mm)
Sarja INND-SS30 Tehonkulutus (Max) 114mW
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case 10-SMD, No Lead
Merkkien määrä 1 Kosteuden herkkyys (MSL) 2A (4 Weeks)
Millicandela Rating 19.3mcd Valmistajan toimitusaika 10 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant näytön tyyppi 7-Segment
Numero / Alpha Koko 0.30" (7.62mm) Yksityiskohtainen kuvaus Character LED Display Module White 7-Segment 1 Character Common Cathode 3.2V 20mA 0.472" H x 0.287" W x 0.124" D (12.00mm x 7.30mm x 3.15mm) 10-SMD, No Lead
Nykyinen - Testi 20mA yhteinen Pin Common Cathode