Koti > Tuotteet > optoelektroniikka > Näyttömoduulit - LED-merkki ja numeerinen > INND-TS30BCB
INND-TS30BCB
INND-TS30BCB
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta INND-TS30BCB luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero INND-TS30BCB
Valmistaja Inolux
Kuvaus 7-SEG. DISPLAY THROUGH HOLE
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs25 pcs100 pcs250 pcs
500 pcs1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Osa numero INND-TS30BCB Valmistaja Inolux
Kuvaus 7-SEG. DISPLAY THROUGH HOLE Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 119484 pcs Tietolomake INND-TS30 Series
Kategoria optoelektroniikka Aallonpituus - Peak 465nm
Jännite - eteenpäin (Vf) (tyyppi) 3.2V Koko / Dimension 0.500" H x 0.300" W x 0.240" D (12.70mm x 7.62mm x 6.10mm)
Sarja INND-TS30 Tehonkulutus (Max) 114mW
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case 10-DIP (0.200", 5.08mm)
Muut nimet 1830-1150 Merkkien määrä 1
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Millicandela Rating 17mcd
Valmistajan toimitusaika 9 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
näytön tyyppi 7-Segment Numero / Alpha Koko 0.30" (7.62mm)
Yksityiskohtainen kuvaus Character LED Display Module Blue 7-Segment 1 Character Common Cathode 3.2V 20mA 0.500" H x 0.300" W x 0.240" D (12.70mm x 7.62mm x 6.10mm) 10-DIP (0.200", 5.08mm) Nykyinen - Testi 20mA