Koti > Tuotteet > optoelektroniikka > Näyttömoduulit - LED-merkki ja numeerinen > INND-TS40DRCB
INND-TS40DRCB
INND-TS40DRCB
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta INND-TS40DRCB luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero INND-TS40DRCB
Valmistaja Inolux
Kuvaus 7-SEG. DISPLAY / THROUGH HOLE /
(Yhdysvaltain dollareina)
6300 pcs
Product parameter
Osa numero INND-TS40DRCB Valmistaja Inolux
Kuvaus 7-SEG. DISPLAY / THROUGH HOLE / Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 183453 pcs Tietolomake INND-TS40 Series
Kategoria optoelektroniikka Aallonpituus - Peak 660nm
Jännite - eteenpäin (Vf) (tyyppi) 2V Koko / Dimension 0.508" H x 0.379" W x 0.250" D (12.90mm x 9.63mm x 6.36mm)
Sarja INND-TS40 Tehonkulutus (Max) 70mW
Pakkaus Tube Pakkaus / Case 10-DIP (0.300", 7.62mm)
Merkkien määrä 1 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Millicandela Rating 20mcd Valmistajan toimitusaika 9 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant näytön tyyppi 7-Segment
Numero / Alpha Koko 0.40" (10.16mm) Yksityiskohtainen kuvaus Character LED Display Module Red 7-Segment 1 Character Common Cathode 2V 20mA 0.508" H x 0.379" W x 0.250" D (12.90mm x 9.63mm x 6.36mm) 10-DIP (0.300", 7.62mm)
Nykyinen - Testi 20mA yhteinen Pin Common Cathode