Koti > Tuotteet > optoelektroniikka > Näyttömoduulit - LED-merkki ja numeerinen > INND-TS56WCB
INND-TS56WCB
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta INND-TS56WCB luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero INND-TS56WCB
(Yhdysvaltain dollareina)
5880 pcs
Product parameter
Osa numero INND-TS56WCB Valmistaja Inolux
Kuvaus 7-SEG. DISPLAY / THROUGH HOLE / Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 101890 pcs Tietolomake INND-TS56 Series
Kategoria optoelektroniikka Aallonpituus - Peak -
Jännite - eteenpäin (Vf) (tyyppi) 3.2V Koko / Dimension 0.748" H x 0.496" W x 0.315" D (19.00mm x 12.60mm x 8.00mm)
Sarja INND-TS56 Tehonkulutus (Max) 114mW
Pakkaus Tube Pakkaus / Case 10-DIP (0.600", 15.24mm)
Merkkien määrä 1 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Millicandela Rating 130mcd Valmistajan toimitusaika 10 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant näytön tyyppi 7-Segment
Numero / Alpha Koko 0.56" (14.22mm) Yksityiskohtainen kuvaus Character LED Display Module White 7-Segment 1 Character Common Cathode 3.2V 20mA 0.748" H x 0.496" W x 0.315" D (19.00mm x 12.60mm x 8.00mm) 10-DIP (0.600", 15.24mm)
Nykyinen - Testi 20mA yhteinen Pin Common Cathode