Koti > Tuotteet > optoelektroniikka > LED-valaistus - COB, moottorit, moduulit > 12V-SB-RED-12M
12V-SB-RED-12M
12V-SB-RED-12M
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 12V-SB-RED-12M luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 12V-SB-RED-12M
Valmistaja Inspired LED
Kuvaus LED ENG RED 625NM 3LEDS 1.85"/PC
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs25 pcs100 pcs
Product parameter
Osa numero 12V-SB-RED-12M Valmistaja Inspired LED
Kuvaus LED ENG RED 625NM 3LEDS 1.85"/PC Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 67945 pcs Tietolomake 12V-SB Color Datasheet
Kategoria optoelektroniikka Aallonpituus 625nm
Jännite - eteenpäin (Vf) (tyyppi) 12V Katselukulma 120°
Tyyppi LED Engine Lämpötila - Testi -
Koko / Dimension - Sarja -
Pakkaus Cut Tape (CT) Muut nimet 1647-1022-1
Valmistajan toimitusaika 6 Weeks Lumenia / W @ Nykyinen - Test -
Valoa lähettävä pinta (LES) - linssi Flat
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus 1.50mm