CS82C54-12Z96
CS82C54-12Z96
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta CS82C54-12Z96 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero CS82C54-12Z96
Valmistaja Intersil
Kuvaus IC OSC PROG TIMER 12MHZ 28PLCC
(Yhdysvaltain dollareina)
750 pcs
Product parameter
Osa numero CS82C54-12Z96 Valmistaja Intersil
Kuvaus IC OSC PROG TIMER 12MHZ 28PLCC Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 7499 pcs Tietolomake 82C54
Kategoria Integroidut piirit (IC) Jännite - Supply 4.5 V ~ 5.5 V
Tyyppi Programmable Timer Toimittaja Device Package 28-PLCC (11.51x11.51)
Sarja - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 28-LCC (J-Lead) Käyttölämpötila 0°C ~ 70°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 3 (168 Hours)
Valmistajan toimitusaika 9 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Taajuus 12MHz Yksityiskohtainen kuvaus Programmable Timer IC 12MHz 28-PLCC (11.51x11.51)
Nykyinen - Supply 10mA Laskea -