EL8201IS-T13
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta EL8201IS-T13 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero EL8201IS-T13
Valmistaja Intersil
Kuvaus IC OPAMP VFB 100MHZ RRO 8SOIC
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 4627 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero EL8201IS-T13 Valmistaja Intersil
Kuvaus IC OPAMP VFB 100MHZ RRO 8SOIC Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 4627 pcs Tietolomake EL8200, EL8201, EL8401
Kategoria Integroidut piirit (IC) Jännitteen syöttö, Single / Dual (±) 3 V ~ 5 V, ±1.5 V ~ 2.5 V
Jännite - Input Offset 800µV Toimittaja Device Package 8-SOIC
Muutosnopeus 200 V/µs Sarja -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
lähtö Tyyppi Rail-to-Rail Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Lukumäärä Circuits 2 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Gain Kaistanleveys Tuote 100MHz Yksityiskohtainen kuvaus Voltage Feedback Amplifier 2 Circuit Rail-to-Rail 8-SOIC
Nykyinen - Supply 2mA Nykyinen - Input Bias 1.6µA
Perusosan osanumero EL8201 vahvistin Tyyppi Voltage Feedback
3dB kaistanleveys 200MHz