Koti > Tuotteet > Integroidut piirit (IC) > PMIC - porttiohjaimet > HIP2101IBZT7A
HIP2101IBZT7A
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta HIP2101IBZT7A luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero HIP2101IBZT7A
Valmistaja Intersil
Kuvaus IC HALF BRIDGE DRIVER 8SOIC
(Yhdysvaltain dollareina)
250 pcs500 pcs1250 pcs2500 pcs
Product parameter
Osa numero HIP2101IBZT7A Valmistaja Intersil
Kuvaus IC HALF BRIDGE DRIVER 8SOIC Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 45714 pcs Tietolomake HIP2101
Kategoria Integroidut piirit (IC) Jännite - Supply 9 V ~ 14 V
Toimittaja Device Package 8-SOIC Sarja -
Rise / Fall Time (tyyppinen) 10ns, 10ns Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Muut nimet HIP2101IBZT7ATR
Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C (TJ) input Frequency 2
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 9 Weeks Logiikkajännite - VIL, VIH 0.8V, 2.2V
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Syötetyyppi Non-Inverting
Korkean Side Voltage - Max (Bootstrap) 114V Porttityyppi N-Channel MOSFET
Nykyinen - Peak Output (Source, Sink) 2A, 2A Base-Emitter värikylläisyys Jännite (max) Independent
Perusosan osanumero HIP2101
Liittyvät tuotteet
  • Osa#:HIP2100IRZ
  • valmistajat:Intersil
  • Kuvaus:IC DRVR HALF BRDG 100V/2A 16-QFN