IS82C54-10Z
IS82C54-10Z
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta IS82C54-10Z luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero IS82C54-10Z
Valmistaja Intersil
Kuvaus IC OSC PROG TIMER 10MHZ 28PLCC
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs37 pcs111 pcs518 pcs
Product parameter
Osa numero IS82C54-10Z Valmistaja Intersil
Kuvaus IC OSC PROG TIMER 10MHZ 28PLCC Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5769 pcs Tietolomake 82C54
Kategoria Integroidut piirit (IC) Jännite - Supply 4.5 V ~ 5.5 V
Tyyppi Programmable Timer Toimittaja Device Package 28-PLCC (11.51x11.51)
Sarja - Pakkaus Tube
Pakkaus / Case 28-LCC (J-Lead) Muut nimet IS82C5410Z
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 3 (168 Hours) Valmistajan toimitusaika 9 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Taajuus 10MHz
Yksityiskohtainen kuvaus Programmable Timer IC 10MHz 28-PLCC (11.51x11.51) Nykyinen - Supply 10mA