Koti > Tuotteet > Integroidut piirit (IC) > PMIC - Jänniteohje > ISL60002B-33W
ISL60002B-33W
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ISL60002B-33W luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero ISL60002B-33W
Valmistaja Intersil
Kuvaus IC VREF SERIES 3.3V SOT23-3
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero ISL60002B-33W Valmistaja Intersil
Kuvaus IC VREF SERIES 3.3V SOT23-3 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4260 pcs Tietolomake ISL60002
Kategoria Integroidut piirit (IC) Jännite - lähtö (min / kiinteä) 3.3V
Jännite - Input 3.5 V ~ 5.5 V Toleranssi ±0.03%
lämpötila kerroin 20ppm/°C Toimittaja Device Package SOT-23-3
Sarja FGA™ Viite Tyyppi Series
Pakkaus Tray Pakkaus / Case TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
lähtö Tyyppi Fixed Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C (TA)
Melu - 10 Hz - 10 kHz - Melu - 0,1 Hz - 10 Hz 30µVp-p
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Yksityiskohtainen kuvaus Series Voltage Reference IC ±0.03% 20mA SOT-23-3
Nykyinen - Supply 700nA Nykyinen - Tuotos 20mA