ISL85003AFRZ-T
ISL85003AFRZ-T
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ISL85003AFRZ-T luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero ISL85003AFRZ-T
Valmistaja Intersil
Kuvaus IC REG BUCK ADJ 3A SYNC 12DFN
(Yhdysvaltain dollareina)
6000 pcs
Product parameter
Osa numero ISL85003AFRZ-T Valmistaja Intersil
Kuvaus IC REG BUCK ADJ 3A SYNC 12DFN Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 64157 pcs Tietolomake ISL85003(A) Datasheet
Kategoria Integroidut piirit (IC) Jännite - lähtö (min / kiinteä) 0.8V
Voltage - lähtö (Max) 18V Jännite - tulo (Min) 4.5V
Jännite - tulo (Max) 18V topologia Buck
Synchronous Tasasuuntaaja Yes Toimittaja Device Package 12-DFN (4x3)
Sarja - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 12-VFDFN Exposed Pad lähtö Tyyppi Adjustable
Output Configuration Positive Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C (TJ)
Lukumäärä Lähdöt 1 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 3 (168 Hours) Valmistajan toimitusaika 15 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant toiminto Step-Down
Taajuus - Switching 500kHz Yksityiskohtainen kuvaus Buck Switching Regulator IC Positive Adjustable 0.8V 1 Output 3A 12-VFDFN Exposed Pad
Nykyinen - Tuotos 3A