ISL89160FRTAZ
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ISL89160FRTAZ luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Pyydä tarjous
| Osa numero | ISL89160FRTAZ |
|---|---|
| Valmistaja | Intersil |
| Kuvaus | IC MOSFET DRIVER 2CH 6A 8TDFN |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | 1000 pcs | ||||
Product parameter
| Osa numero | ISL89160FRTAZ | Valmistaja | Intersil |
|---|---|---|---|
| Kuvaus | IC MOSFET DRIVER 2CH 6A 8TDFN | Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 48355 pcs | Tietolomake | ISL89160-62 |
| Kategoria | Integroidut piirit (IC) | Jännite - Supply | 4.5 V ~ 16 V |
| Toimittaja Device Package | 8-TDFN (3x3) | Sarja | - |
| Rise / Fall Time (tyyppinen) | 20ns, 20ns | Pakkaus | Tube |
| Pakkaus / Case | 8-WDFN Exposed Pad | Käyttölämpötila | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| input Frequency | 2 | Asennustyyppi | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL) | 3 (168 Hours) | Logiikkajännite - VIL, VIH | 1.22V, 2.08V |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lead free / RoHS Compliant | Syötetyyppi | Non-Inverting |
| Porttityyppi | N-Channel MOSFET | Driven Configuration | Low-Side |
| Yksityiskohtainen kuvaus | Low-Side Gate Driver IC Non-Inverting 8-TDFN (3x3) | Nykyinen - Peak Output (Source, Sink) | 6A, 6A |