Koti > Tuotteet > Integroidut piirit (IC) > PMIC - Jänniteohje > X60008BIS8-25
X60008BIS8-25
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta X60008BIS8-25 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero X60008BIS8-25
Valmistaja Intersil
Kuvaus IC VREF SERIES 2.5V 8SO
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 4484 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero X60008BIS8-25 Valmistaja Intersil
Kuvaus IC VREF SERIES 2.5V 8SO Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 4484 pcs Tietolomake X60008B/C/D-25
Kategoria Integroidut piirit (IC) Jännite - lähtö (min / kiinteä) 2.5V
Jännite - Input 4.5 V ~ 6.5 V Toleranssi ±0.02%
lämpötila kerroin 3ppm/°C Toimittaja Device Package 8-SO
Sarja FGA™ Viite Tyyppi Series
Pakkaus Tube Pakkaus / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
lähtö Tyyppi Fixed Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C (TA)
Melu - 10 Hz - 10 kHz - Melu - 0,1 Hz - 10 Hz 30µVp-p
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Yksityiskohtainen kuvaus Series Voltage Reference IC ±0.02% 10mA 8-SO
Nykyinen - Supply 800nA Nykyinen - Tuotos 10mA