X9315WSZ-2.7
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta X9315WSZ-2.7 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero X9315WSZ-2.7
Valmistaja Intersil
Kuvaus IC XDCP 32-TAP 10K 3WIRE 8-SOIC
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Osa numero X9315WSZ-2.7 Valmistaja Intersil
Kuvaus IC XDCP 32-TAP 10K 3WIRE 8-SOIC Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 45515 pcs Tietolomake X9315
Kategoria Integroidut piirit (IC) Jännite - Supply 2.7 V ~ 5.5 V
Toleranssi ±20% Lämpötilan kerroin (Typ) ±300 ppm/°C
kynttilä Linear Toimittaja Device Package 8-SOIC
Sarja XDCP™ Vastus - pyyhkijä (ohmia) (tyyppi) 400
Resistance (ohmia) 10k Pakkaus Tube
Pakkaus / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Käyttölämpötila 0°C ~ 70°C
Niiden määrä 32 Lukumäärä Circuits 1
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) muistin tyyppi Non-Volatile
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant liitäntä Up/Down (U/D, INC, CS)
ominaisuudet - Yksityiskohtainen kuvaus Digital Potentiometer 10k Ohm 1 Circuit 32 Taps Up/Down (U/D, INC, CS) Interface 8-SOIC