X9409WS24I-2.7
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta X9409WS24I-2.7 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero X9409WS24I-2.7
Valmistaja Intersil
Kuvaus IC DCP QUAD 10K 64TP 24SOIC
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 4030 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero X9409WS24I-2.7 Valmistaja Intersil
Kuvaus IC DCP QUAD 10K 64TP 24SOIC Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 4030 pcs Tietolomake X9409
Kategoria Integroidut piirit (IC) Jännite - Supply 2.7 V ~ 5.5 V
Toleranssi ±20% Lämpötilan kerroin (Typ) ±30 ppm/°C
kynttilä Linear Toimittaja Device Package 24-SOIC
Sarja XDCP™ Vastus - pyyhkijä (ohmia) (tyyppi) 50
Resistance (ohmia) 10k Pakkaus Tube
Pakkaus / Case 24-SOIC (0.295", 7.50mm Width) Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Niiden määrä 64 Lukumäärä Circuits 4
Kosteuden herkkyys (MSL) 5 (48 Hours) muistin tyyppi Non-Volatile
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant liitäntä I²C
ominaisuudet Selectable Address Yksityiskohtainen kuvaus Digital Potentiometer 10k Ohm 4 Circuit 64 Taps I²C Interface 24-SOIC