X9C102SZT1
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta X9C102SZT1 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero X9C102SZT1
Valmistaja Intersil
Kuvaus IC XDCP 100-TAP 1K EE 8-SOIC
(Yhdysvaltain dollareina)
2500 pcs
Product parameter
Osa numero X9C102SZT1 Valmistaja Intersil
Kuvaus IC XDCP 100-TAP 1K EE 8-SOIC Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 35645 pcs Tietolomake X9C102, X9C103, X9C104, X9C503
Kategoria Integroidut piirit (IC) Jännite - Supply 5V
Toleranssi ±20% Lämpötilan kerroin (Typ) ±600 ppm/°C
kynttilä Linear Toimittaja Device Package 8-SOIC
Sarja XDCP™ Vastus - pyyhkijä (ohmia) (tyyppi) 40
Resistance (ohmia) 1k Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Käyttölämpötila 0°C ~ 70°C
Niiden määrä 100 Lukumäärä Circuits 1
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) muistin tyyppi Non-Volatile
Valmistajan toimitusaika 9 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
liitäntä Up/Down (U/D, INC, CS) ominaisuudet -
Yksityiskohtainen kuvaus Digital Potentiometer 1k Ohm 1 Circuit 100 Taps Up/Down (U/D, INC, CS) Interface 8-SOIC kokoonpano Potentiometer