X9C103SIZT2
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta X9C103SIZT2 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero X9C103SIZT2
Valmistaja Intersil
Kuvaus IC XDCP 100-TAP 10K EE 8-SOIC
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero X9C103SIZT2 Valmistaja Intersil
Kuvaus IC XDCP 100-TAP 10K EE 8-SOIC Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4160 pcs Tietolomake X9C102, X9C103, X9C104, X9C503
Kategoria Integroidut piirit (IC) Jännite - Supply 5V
Toleranssi ±20% Lämpötilan kerroin (Typ) ±300 ppm/°C
kynttilä Linear Toimittaja Device Package 8-SOIC
Sarja XDCP™ Vastus - pyyhkijä (ohmia) (tyyppi) 40
Resistance (ohmia) 10k Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Niiden määrä 100 Lukumäärä Circuits 1
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) muistin tyyppi Non-Volatile
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant liitäntä Up/Down (U/D, INC, CS)
ominaisuudet - Yksityiskohtainen kuvaus Digital Potentiometer 10k Ohm 1 Circuit 100 Taps Up/Down (U/D, INC, CS) Interface 8-SOIC