KD10-RRP-F-0
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta KD10-RRP-F-0 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Pyydä tarjous
| Osa numero | KD10-RRP-F-0 |
|---|---|
| Valmistaja | JAE Electronics, Inc. |
| Kuvaus | CONN COAX RCPT R/A PCB |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | 253 pcs | ||||
Product parameter
| Osa numero | KD10-RRP-F-0 | Valmistaja | JAE Electronics, Inc. |
|---|---|---|---|
| Kuvaus | CONN COAX RCPT R/A PCB | Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 54076 pcs | Tietolomake | KD10-RRP-F-0 Drawing |
| Kategoria | Liittimet, Liitännät | Suojuksen irrotus | - |
| Sarja | KD10 | Pakkaus | Tray |
| Käyttölämpötila | - | Porttien lukumäärä | 1 |
| Asennustyyppi | Through Hole, Right Angle | Asennus Ominaisuus | - |
| Kosteuden herkkyys (MSL) | 1 (Unlimited) | liitäntäsykleillä | - |
| Valmistajan toimitusaika | 14 Weeks | Lyijytön tila / RoHS-tila | Lead free / RoHS Compliant |
| insertion Loss | - | Tulosuoja | - |
| sisältää | - | impedanssi | - |
| Asuminen Color | - | Taajuus - Max | 300MHz |
| ominaisuudet | Board Lock | kiinnitys tyyppi | Friction Lock |
| Yhteydenotto Termination | Solder | Liitintyyppi | Receptacle |
| liitin Style | Coaxial | Keskitulppa | Gold |
| Keskusmateriaali | Copper Alloy | kaapeli Group | - |
| Body Material | - | Kehon viimeistely | - |
- Liittyvät tuotteet
- Aiheeseen liittyviä uutisia
Liittyvät tuotteet
- Osa#:
KD1010500000G - valmistajat:
Anytek (Amphenol Anytek) - Kuvaus:
TERM BLOCK PLUG 10POS STR 3.5MM - Varastossa: